Kategori

Kapalı Açık Kablosuz Hava İstasyonu Sıcaklık Nem Sensörü Uzaktan Tarihi Radyo Kontrollü Saat BİK DST F/C w/2 sensörleri

Yeni

₺252.10

Stokta var

Etiketler: Ucuz Kapalı Açık Kablosuz Hava İstasyonu Sıcaklık Nem Sensörü Uzaktan Tarihi Radyo Kontrollü Saat BİK DST F/C w/2 sensörleri, Yüksek Kalite Kapalı Açık Kablosuz Hava İstasyonu Sıcaklık Nem Sensörü Uzaktan Tarihi Radyo Kontrollü Saat BİK DST F/C w/2 sensörleri, Çin Sıcaklık Aletleri Tedarikçiler.

son derece doğru bir saati vardır ve bir anda zaman veri gönderir uzun-dalga verici 77.5 kHz (yaygın olarak bilinen DCF77) doğru ve kesin zaman görüntülemek için. o da vardır gün ışığından Yararlanma saati (DST) oto-güncelleme olduğunu kendisi doğru yerel saati benimser. kanallar 1, 2 & 3 3 bağlamak için hava istasyonu sağlar kılan aynı anda kablosuz uzaktan sensörler üzerinde dinlenme ( not: sadece 2 kablosuz sensörler dahildir) .
özellikler iç ve dış sıcaklık ve nem ölçmek dahili barometre arka ışık zaman & Takvim Fonksiyonu (2099) 2 Alarm Ayarı ile 3 seçilebilir kanal (yoklama 3 açık sensörler seçeneği w/1 İstasyonu) sıcaklık uyarısı fonksiyonu günlük alarm ve erteleme fonksiyonları radyo kontrollü hareketi ( BİK resepsiyon sadece çalışır şehirler aşağıda listelenen ) diller: Almanca, İngilizce, İtalyan, fransız, hollandaca, İspanyolca, danimarka sıcaklık (° C/° F) trend göstergesi otomatik/Manuel DCF sinyal arama üzerinde herhangi bir yeniden başlatma veya eğer piller değiştirilir Sunrise, günbatımı, ay fazı, 150 Şehirler için moonrise ve ayın batışı ekran ( aşağıda listelenen şehirler bakınız ) oto DCF77 zaman sinyal almak barometrik Hava basıncı ekran & tarih ekran w/eğilim (12 saat tarih veri için hava basıncı) 5 Hava simgeleri: güneşli/Hafif bulutlu/Bulutlu/Yağmurlu/Stormy (elle de seçilebilir) otomatik geçiş veya gelen Gün Işığından Yararlanma saati (yaz/kış saati)

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 29cm x 16cm x 6cm (11.42in x 6.30in x 2.36in)
Marka Adı DANOPLUS
ekran tipi Dijital
teori sıcaklık Sensörü
Model Numarası AOK-5018B_2S
ekran Boyutu 1.9 Inç ve Altında
stil Ayakta ve Duvar Asılı
Max Sıcaklık Ölçme 50 ° C-69 ° C
Güç Türü Main Unit
kullanım Indoor/Outdoor
Radio controlled DCF
Language Multi-Language
Transmitting range 30 meters
Time zone setting -12/+12
Calendar (date, day, month) up to 2099
Time Format 12/24 hour format
Battery life Around 1 year
Backlight Blue LED
TIme Format 12/24 hr
Measure RH / Air Pressure / Temperature

Bir değerlendirme yazın

Kapalı Açık Kablosuz Hava İstasyonu Sıcaklık Nem Sensörü Uzaktan Tarihi Radyo Kontrollü Saat BİK DST F/C w/2 sensörleri

Kapalı Açık Kablosuz Hava İstasyonu Sıcaklık Nem Sensörü Uzaktan Tarihi Radyo Kontrollü Saat BİK DST F/C w/2 sensörleri

Son derece doğru bir saati vardır ve bir anda zaman veri gönderir uzun-dalga verici 77.5 kHz (yaygın olarak bilinen DCF77) doğru ve kesin zaman görüntülemek için. o da vardır gün ışığından Yararlanma saati (DST) oto-güncelleme olduğunu kendisi doğru yerel saati benimser. kanallar 1, 2 & 3 3 bağlamak için hava istasyonu sağlar kılan aynı anda kablosuz uzaktan sensörler üzerinde

İlgili ürünler

Ürün, ürün karşılaştırmasına başarıyla eklendi!