Kategori

2016 sıcak satış Biyokimyasal Hava Tahrikli Köşe Sünger Filtre Fry Karides balık akvaryumu Tankı JUN13

Yeni

₺25.92

₺41.84

-38 %

Stokta var

Etiketler: Ucuz 2016 sıcak satış Biyokimyasal Hava Tahrikli Köşe Sünger Filtre Fry Karides balık akvaryumu Tankı JUN13, Yüksek Kalite 2016 sıcak satış Biyokimyasal Hava Tahrikli Köşe Sünger Filtre Fry Karides balık akvaryumu Tankı JUN13, Çin Filtreler ve Aksesuarları Tedarikçiler.

100% yepyeni ve yüksek kalite Malzeme: Plastik Renk: resim gösterdiği gibi Süper hava tahrikli bir sistemle, filtre suya oksijen eklemek ve sessizce çalışmak, biyokimyasal filtration syonla birleştiren fiziksel filtrasyon üzerinde mükemmel bir etkiye sahiptir. çok katmanlı filtre malzemesi, zararlı atıkları parçalayacak ve balıklarınız için temiz bir yaşam ortamı verecek olan bakterilerin kolonizasyonunu destekler. Bu filtre cüce çiklit, guppy, killifish, karides vb gibi küçük boyutlu balıklar için veya yumurtacı, annelik, nano tanklar ve yavru tanklar için mükemmeldir. filtre minimum akım ürettiğinden ve balıkları filtreden emmenin neredeyse hiçbir yolu yoktur.
Ayrıca, hava infüzyon odası oksijen çözünürlüğünü artıran dakika kabarcıkları üretir. Sadece bir havayolu şirketini üniteye takın ve balıklarınız için biyokimyasal filtration syonla birleştiren havalandırma ve fiziksel filtration syonu sağlayın. Özellikle küçük balıkları yetiştirmek için yararlılar Özellikler:

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 1cm x 5cm x 5cm (0.39in x 1.97in x 1.97in)
boyut S
Marka Adı Let’s Pet
güç 1w
Tipi balık
gerilim OTHER

Bir değerlendirme yazın

2016 sıcak satış Biyokimyasal Hava Tahrikli Köşe Sünger Filtre Fry Karides balık akvaryumu Tankı JUN13

2016 sıcak satış Biyokimyasal Hava Tahrikli Köşe Sünger Filtre Fry Karides balık akvaryumu Tankı JUN13

100% yepyeni ve yüksek kalite Malzeme: Plastik Renk: resim gösterdiği gibi Süper hava tahrikli bir sistemle, filtre suya oksijen eklemek ve sessizce çalışmak, biyokimyasal filtration syonla birleştiren fiziksel filtrasyon üzerinde mükemmel bir etkiye sahiptir. çok katmanlı filtre malzemesi, zararlı atıkları parçalayacak ve balıklarınız için temiz bir yaşam ortamı verecek

İlgili ürünler

Ürün, ürün karşılaştırmasına başarıyla eklendi!