Kategori

HDMI LAN Genişletici Tekrarlayıcı Fazla Tek Cat5E/6 RJ45-EU Fiş

Yeni

₺147.68

Stokta var

Etiketler: Ucuz HDMI LAN Genişletici Tekrarlayıcı Fazla Tek Cat5E/6 RJ45 EU Fiş, Yüksek Kalite HDMI LAN Genişletici Tekrarlayıcı Fazla Tek Cat5E/6 RJ45-EU Fiş, Çin HDMI Kabloları Tedarikçiler.


Kullanımı tek Cat-5E ya da Kedi-6 (önerilir) kabloları kadar 60 metre yerine HDMI kablosu iletmek için yüksek çözünürlüklü sinyal, aşağı kesim için maliyeti. Uzun mesafe iletim yüksek çözünürlüklü çok zor çünkü HDMI kablosu çok pahalı ve seyrek. Genişletici tasarlanmıştır kaynağı için uzun mesafe iletim yüksek çözünürlüklü sinyal.
Bizim cihazlar teklif çözümleri için gürültü, uzay ve güvenlik kaygıları, veri merkezi kontrolü, bilgi dağıtımı, konferans salonu tanıtımı, okul ve kurumsal eğitim ortamları.
Sinyal iletimi: tek cat-5e veya kedi (önerilir) kabloları kadar 60 metre yerine HDMI kabloları TX ve RX Extender arasındaki bağlanır.
Destek kadar 20 metre AWG26 arasındaki kablo uzunluğu genişletici ve kaynakları & lavabo cihazı

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 20cm x 14cm x 6cm (7.87in x 5.51in x 2.36in)
uzunluk as description
Bağlayıcı bir HDMI
Model Numarası AS SHOWN
cinsiyet Erkek-Erkek
Bağlayıcı B HDMI
paket Evet
Tipi HDMI Kabloları
Marka Adı Fasdga
özellik Hiçbiri
paketleme AS SHOWN
uygulama as description

Bir değerlendirme yazın

HDMI LAN Genişletici Tekrarlayıcı Fazla Tek Cat5E/6 RJ45-EU Fiş

HDMI LAN Genişletici Tekrarlayıcı Fazla Tek Cat5E/6 RJ45-EU Fiş

Kullanımı tek Cat-5E ya da Kedi-6 (önerilir) kabloları kadar 60 metre yerine HDMI kablosu iletmek için yüksek çözünürlüklü sinyal, aşağı kesim için maliyeti. Uzun mesafe iletim yüksek çözünürlüklü çok zor çünkü HDMI kablosu çok pahalı ve seyrek. Genişletici tasarlanmıştır kaynağı için uzun mesafe iletim yüksek çözünürlüklü sinyal. Bizim cihazlar teklif çözümleri

İlgili ürünler

Ürün, ürün karşılaştırmasına başarıyla eklendi!