Kategori

Cockscomb Çiçek Semente satın 150 adet Bitki Bahçe Celosia Cristata Çiçek

Yeni

₺35.20

Stokta var

Etiketler: Ucuz Cockscomb Çiçek Semente satın 150 adet Bitki Bahçe Celosia Cristata Çiçek, Yüksek Kalite Cockscomb Çiçek Semente satın 150 adet Bitki Bahçe Celosia Cristata Çiçek, Çin bonsai Tedarikçiler.


bitki Tohumları Açıklama: Cockscomb Çiçek Tohumları satın Online Fabrika Aile Için Güzel Çiçek Celosia Cristata Bonsai Bahçe Çiçek Ji Guan Hua. herhangi bir Soru Sadece Bize Conatct Çekinmeyin > > tohumlar Açıklama: bitki Adı: Çin Herb Cockscomb Çiçek Tohumları Latin Adı: Celosia Cristata L. Pinyin: Ji Guan Hua paket: Çanta menşei: Jiang Su Il, çin depolama: serin, kuru ve hiçbir ışık yeri Daha Fazla Bilgi okuyun. Bu konuda: Cockscomb ve çiçek tohumları amino asitler insan vücudun ihtiyacı sağlayabilir. " bazı çocuklar genellikle gıda amino asitlerin olmaması nedeniyle ve körlüğe neden. Cockscomb tohumları 73% protein içeriği, tahıl tat gibi fındık, yemeye kızarmış olabilir. yaprakları, ama aynı zamanda amino asitler insan vücudun ihtiyacı tamamlamak için yardımcı. ekim sezonu 1. tohum ekim Genel kullanımı, canlı veya kreş sonra nakli olabilir; 2. Ilkbahar ekim, yaz ve sonbahar çiçeklenme; yaz sowers, sonbahar ve kış çiçekli; 3. çünkü onun hızlı çiçeklenme çiçeklenme, erken çiçeklenme yaklaşık 60 gün, zaman sıcaklığı planı göre planlamak gerekir göre uygun; 3. Çimlenme sıcaklığı 15 ~ 20 & #8451;, büyüme sıcaklığı 15 ~ 30 & #8451;. çiçeklenme 1. konvansiyonel sonra 60 gün ekim erken çiçekler olabilir; 2. Ilkbahar ekim, yaz ve sonbahar çiçeklenme; yaz sowers, sonbahar ve kış çiçekli. ekim yöntemi 1. Select aracılığıyla günlük ortalama sıcaklık kararlılığı 15 & #8451; dikilebilir; 2. the tohumlama oranı metrekare başına 3 ila 5 gram olduğunu, dikim derinliği 1 ~ 2 cm, muhafaza; 3. dayanıklı kapsamlı yönetim, genellikle geleneksel boyama tarafından ayıklayacaktır, uygun sulama; 4. çiçekler sonra artık dalları kesmek gerekir, yeni dalları teşvik etmek, çiçeklenme devam. merhaba, hoş geldiniz, biz Çin ticaret şirketi uzmanlaşmış online perakende: çin Tıbbı Otlar Didao (TCM yao cai) ve Bitki Özü, gerçek Bitki Tohumları, çin Çay (Cha) Ve Çay Setleri. nedeniyle " dürüstlük ve dostu " şimdi dünyada Müşterilerimiz: ABD, RU, İNGILTERE, JP, GE, FR vb Biz takdir sizin herhangi bir soruşturma, teşekkür ederim! bizim Tohumları Depo Gösterisi:

Birim Tipi lot (150 parçalar/lot)
Paket Boyutu 15cm x 15cm x 5cm (5.91in x 5.91in x 1.97in)
Ürün Tipi Bonsai
sınıflandırma happy Farm
iklim ılıman
stil uzun ömürlü
uygulanabilir Constellation Başak burcu
Yetiştirilmesi Zorluk Derecesi biraz Zor
Marka Adı anhexiseed
Tam çiçeklenme Dönem Yaz
saksı Dışlanan
kullanım Açık Tesisleri
fonksiyon faiz
yer avlu
tip Bitkiler çiçeklenme
çeşitlilik Garden Flower

Bir değerlendirme yazın

Cockscomb Çiçek Semente satın 150 adet Bitki Bahçe Celosia Cristata Çiçek

Cockscomb Çiçek Semente satın 150 adet Bitki Bahçe Celosia Cristata Çiçek

bitki Tohumları Açıklama: Cockscomb Çiçek Tohumları satın Online Fabrika Aile Için Güzel Çiçek Celosia Cristata Bonsai Bahçe Çiçek Ji Guan Hua. herhangi bir Soru Sadece Bize Conatct Çekinmeyin > > tohumlar Açıklama: bitki Adı: Çin Herb Cockscomb Çiçek Tohumları Latin Adı: Celosia Cristata L. Pinyin: Ji Guan Hua paket: Çanta menşei: Jiang Su Il, çin depolama: serin,

İlgili ürünler

Ürün, ürün karşılaştırmasına başarıyla eklendi!