Kategori

Yumurta beyaz patlıcan bonsais hakkında satış organik sebze bonsais 100 pcs

Yeni

₺1.41

₺2.82

-50 %

Stokta var

Etiketler: Ucuz Yumurta beyaz patlıcan bonsais hakkında satış organik sebze bonsais 100 pcs, Yüksek Kalite Yumurta beyaz patlıcan bonsais hakkında satış organik sebze bonsais 100 pcs, Çin bonsai Tedarikçiler.


Biz Profesyonel dropshipping satıcı, welcom tüm dropship sipariş ile bize.
Belowing tıklayınız başlık için ince daha türleri kolay * _ *
>
>
>
>
Yumurta beyaz patlıcan bonsais
Brezilya patlıcan beyaz patlıcan can aşçı yenilebilir ve tıbbi sebze bonsais
30
Yumurta beyaz patlıcan Bilimsel adı: Solanum texanum Takma: Altın ve gümüş patlıcan Brezilya Aileler ve cinsler: Solanaceae Solanum Kullanır: ek saksı süs meyve hala Zairu flowerbed dışında bezeme, meyve ilaç, gıda. Özellikleri: Yıllık ot, morfoloji ve alışkanlıkları gibi patlıcan, yüksek 30 cm, alternatif bırakır arasında çekilmiş yaprak axils tek çiçek, yaz bloom meyveleri, beyaz daha sarı zaman olgun, oval, uzun 5 cm, yumurta şekli. Merhaba, sıcak ve güneşli, iyi drene tınlı. Yetiştirme: bahar Sow önce bir sera veya açık bonsaibed ekilen dikim bonsais ile sıcak su ve emmek için 6-8 saat, gövde 0.4 cm, 4 Bonsailings sonra ayrılabilir büyümek gerçek yaprakları, nakli 10-12 cm yüksekliği, veya bonsaibed dikilen, veya korunması havzası, büyüme sırasında? Gerçek benzen biber Shi?. Yumurta patlıcan büyüme optimum sıcaklık 22-30 °, zaman uzunluğu değil duyarlı ışık, ama meyve geliştirme gerekir belli bir ışık var. Toprak üzerinde sıkı gereksinimleri, yağ gibi, tercihen daha yüksek toprak su içeriği, organik-zengin, verimli alüvyonlu toprak derin humus. Patlıcan absorbe en potasyum gübre, azot, fosfor ardından en az. (1) bahçe dikim: hazırlık, tümsekleştirilmesi ve gübreleme, değil, diğer solanaceous bitkileri Kırpma Ünlüdür. Lot derin çiftçilik önce uygulanmasını 2-4 bin metrekare başına kompostlama gübre, ve süperfosfat ve kül. Toprak işleme önce dikim zaman, toprak hazırlığı Zuoqi, genel Qikuan 1.3-1.7 metre, dikilen iki satır, karık daha derin. Gün ortalama sıcaklık kararlı etrafında 17 ° dikim için, sıcak güneşli bir gün seçin. Kolonizasyon için çok derin zorunda değil bonsaibed dikim derinliği orijinal olarak aynı olduğunu, veya bonsailing kotiledon düğüm floş uygun, kotiledonlarında toprakları dışında maruz. Su ve gübre yönetimi: Önce kapı patlıcan "bakıyorum" kontrol etmelidir su, dunmiao yetiştirilmesi. Sonra "bakıyorum" üzerinde bir odak ihtiyacı sulama, gübreleme. Bundan sonra, her 7-10 gün dökme su, sulama ile üst soyunma. Topdressing gübre amonyum sülfat 14-20 metrekare başına su su tesisleri içinde çözülmüş oldu. (2) balkon yetiştiriciliği: Saksı teknolojisi: patlıcan merhaba yağ, böylece koymak bazı aile çeşitli bazal gübre, bağırsak gibi ölçeği, cüruf ve diğer hayvan saç açı kan fermantasyon kompost atık gömülü alt, biraz daha büyük bir ile kiremit geçirgen delik not levha, balıksırtı kapak çürümeye lider engellenmesini önlemek için. Kullanım saksı, dikim tencere kotiledonlarında maruz dış kaplama böylece toprak, nemli tutulması toprak yönetimi manipülasyon, ile soya daldırma sıvı su, alt kısmı kesti hastalıklı yapraklar, eski yaprakları. Hasat kadar birkaç ay, zaman bayındır zaman, 2-3 gün tekrar hasat edilebilir.

Birim Tipi Paket
Paket Boyutu 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)
Ürün Tipi Bonsai
Yetiştirilmesi Zorluk Derecesi çok Kolay
stil yıllık
saksı Dışlanan
boyut Mini
fonksiyon faiz
yer avlu
Model Numarası 001
sınıflandırma Mini Bahçe
Marka Adı Skunhe
iklim astropika
uygulanabilir Constellation Kova
Tam çiçeklenme Dönem Yaz
kullanım Açık Tesisleri
tip vegetable
çeşitlilik vegetable

Bir değerlendirme yazın

Yumurta beyaz patlıcan bonsais hakkında satış organik sebze bonsais 100 pcs

Yumurta beyaz patlıcan bonsais hakkında satış organik sebze bonsais 100 pcs

Biz Profesyonel dropshipping satıcı, welcom tüm dropship sipariş ile bize. Belowing tıklayınız başlık için ince daha türleri kolay * _ * > > > > Yumurta beyaz patlıcan bonsais Brezilya patlıcan beyaz patlıcan can aşçı yenilebilir ve tıbbi sebze bonsais 30 Yumurta beyaz patlıcan Bilimsel adı: Solanum texanum Takma: Altın ve gümüş patlıcan

İlgili ürünler

Ürün, ürün karşılaştırmasına başarıyla eklendi!