Kategori

10 m SC LC APC UPC PC zırhlı Patch kablo yama kablosu, jumper Simplex tek modlu PVC

Yeni

₺54.06

Stokta var

Etiketler: Ucuz 10 m SC LC APC UPC PC zırhlı Patch kablo yama kablosu, jumper Simplex tek modlu PVC, Yüksek Kalite 10 m SC LC APC UPC PC zırhlı Patch kablo yama kablosu, jumper Simplex tek modlu PVC, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 10cm x 10cm x 1cm (3.94in x 3.94in x 0.39in)
renk SC APC TO SC APC, LC APC TO LC APC, SC PC TO SC PC, LC PC TO LC PC, SC APC TO LC APC, SC PC TO LC PC
Marka Adı OLOEY
Uyumlu Intel,Huawei,Tn-Glc,Alcatel-lucent,Gezegen,TP-link,Extreme,Supermicro,Moxa,Ericsson,Brocade,Cisco,Aruba,Dökümhane,Mikrotik,HP,Ubiquiti,Enterasys,Zyxel,Trendnet,Netgear,IBM,F5 Ağları,H3C,Avago,Özelleştirilmiş Markalar,Arista,Mellanox,Avaya,Dell Force10,Dell,Hirschmann,Açık Anahtarı,Finisar,Ciena,Ardıç,SMC,Linksys,Müttefik,D -Link
Ürün Uzunluğu 10m
Model Numarası 700601503
Lif Tipi Tek Modlu
Bağlayıcı Tipi SC/APC
boyut size
Fiber Mode 9/125um
Cable Diameter 3.0mm
Insertion loss Not more than 0.3dB
Return loss APC Not less than 60dB,PC Not less than 50dB
Jacket Material PVC

Bir değerlendirme yazın

10 m SC LC APC UPC PC zırhlı Patch kablo yama kablosu, jumper Simplex tek modlu PVC

10 m SC LC APC UPC PC zırhlı Patch kablo yama kablosu, jumper Simplex tek modlu PVC

İlgili ürünler

Ürün, ürün karşılaştırmasına başarıyla eklendi!