Kategori

Lavanta bonsai bitki Dört Mevsim Saksı Bitki Çeşitleri Çiçek bonsai Fransız Ithal Provence Lavanta bonsai 10 pcs

Yeni

₺0.94

₺1.82

-48 %

Stokta var

Etiketler: Ucuz Lavanta bonsai bitki Dört Mevsim Saksı Bitki Çeşitleri Çiçek bonsai Fransız Ithal Provence Lavanta bonsai 10 pcs, Yüksek Kalite Lavanta bonsai bitki Dört Mevsim Saksı Bitki Çeşitleri Çiçek bonsai Fransız Ithal Provence Lavanta bonsai 10 pcs, Çin bonsai Tedarikçiler.


Biz hoş geldiniz damla nakliye sipariş bizim mağaza ile :)
Belowing tıklayınız daha tercih için
Büyüme alışkanlığı Sıcaklık Lavanta çok uyarlanabilir. Yetişkin bitkiler düşük sıcaklıklara dayanıklı ve yüksek sıcaklıklar vardır, ve yüksek sıcaklıklara dayanabilir etrafında 40 °C hasat sezonu sırasında. Huanglong içinde Shaanxi alanı, lavanta bitkiler güvenle maruz kış at-21 °C; sincan, onlar ile tedavi edilebilir gömülü toprak ve ile kaplı kar dayanacak düşük sıcaklıklarda-37 °C. lings gibi düşük sıcaklıklara dayanabilir-10 °C. Büyüme ve gelişme sırasında lavanta, ortalama sıcaklık yaklaşık 8 °C, sürer ve bu 10 ~ 15 gün çimlenme için başlatmak için. Ortalama sıcaklık 12 ~ 15 °C, ve açmak için başlar vuruyor yeşil için 20 gün. Ortalama sıcaklık 16 ~ 18 °C. 25 sürer ~ 30d; ortalama sıcaklık 20 ~ 22 °C, ve çiçeklenme başlar; ortalama sıcaklık 26 ~ 32 °C, meyve dönemi. Nem Lavanta bitki bir tür bu kuru ve ihtiyaçları küçük su. Yıllık yağış 600 ~ 800mm olduğunu. Regreening ve tomurcuk sahne sırasında, bitkiler daha hızlı büyümek ve fazla su gerektirir; çiçeklenme dönemi gerektirir az su; su hacmi meyve dönemi sırasında uygun olmalıdır; kış dinlenmesi dönemi içinde, kış sulama veya kar kapak yapılmalıdır. Bu nedenle, ideal yağış dağıtım sırasında yıl bahar bol var olduğunu, orta yaz, ve bol kar kış. Sunshine Lavanta, bir uzun gün bitki büyüme ve gelişme dönemi sırasında güneş yeterli gerektirir. Yıllık sunshine saat yukarıdaki 2000 h vardır. Eğer bitki nemli ortamda, bu kötü ve yaşlanma geliştirmek daha hızlı. Toprak Kökleri lavanta geliştirilen vardır, ve toprak zengin toprak, gevşek ve iyi havalandırılmış, ve zengin silicified toprak. Topraklarda güçlü asitlik veya bazlık ile, ve bu ile ağır viskozite, kötü drenaj veya yüksek yeraltı seviyesi dikim için uygun değildir. Ekim lings, yetiştiriciliği hızlı, kökleri geliştirilen. S olmalı üniforma boyutu, tam tahıl, ve var bir tan renk. Ekim önce, bu, güneş-pişmiş, sıcak suya batırılmış de 30 °C için 12 ~ 24 h, konsantre sülfürik asit batırılmış için 5 min, ekim için su ile yıkanmış ve kurutulmuş. Nisan, s olabilir ekilen ve yayılır. Minimum sıcaklık çimlenme için 8-12 °C olduğunu, ve optimum sıcaklık 20-25 °C. Dikim yürütülen olduğunu Olabilir.

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 17cm x 10cm x 1cm (6.69in x 3.94in x 0.39in)
Ürün Tipi Bonsai
Yetiştirilmesi Zorluk Derecesi çok Kolay
saksı Dışlanan
fonksiyon faiz
Model Numarası 0016
yer avlu
iklim ılıman
sınıflandırma Mini Bahçe
Tam çiçeklenme Dönem Yaz
uygulanabilir Constellation Kova
kullanım Açık Tesisleri
boyut küçük
stil see details
çeşitlilik see details
tip see details
Seed classification View flower seeds
Seeding season four seasons

Bir değerlendirme yazın

Lavanta bonsai bitki Dört Mevsim Saksı Bitki Çeşitleri Çiçek bonsai Fransız Ithal Provence Lavanta bonsai 10 pcs

Lavanta bonsai bitki Dört Mevsim Saksı Bitki Çeşitleri Çiçek bonsai Fransız Ithal Provence Lavanta bonsai 10 pcs

Biz hoş geldiniz damla nakliye sipariş bizim mağaza ile :) Belowing tıklayınız daha tercih için Büyüme alışkanlığı Sıcaklık Lavanta çok uyarlanabilir. Yetişkin bitkiler düşük sıcaklıklara dayanıklı ve yüksek sıcaklıklar vardır, ve yüksek sıcaklıklara dayanabilir etrafında 40 °C hasat sezonu sırasında. Huanglong içinde Shaanxi alanı, lavanta bitkiler güvenle

İlgili ürünler

Ürün, ürün karşılaştırmasına başarıyla eklendi!