Kategori

Pil Görünmez RFID Elektronik Kabine Soyunma Kapı Kilidi Dolap Kilidi Özel 125 KHZ EM RFID çekmece kilidi

Yeni

₺23.45

₺27.56

-14 %

Stokta var

Etiketler: Ucuz Pil Görünmez RFID Elektronik Kabine Soyunma Kapı Kilidi Dolap Kilidi Özel 125 KHZ EM RFID çekmece kilidi, Yüksek Kalite Pil Görünmez RFID Elektronik Kabine Soyunma Kapı Kilidi Dolap Kilidi Özel 125 KHZ EM RFID çekmece kilidi, Çin Elektrikli Kilit Tedarikçiler.


RFID Dijital Kilit Sauna Için Spa Yüzme Havuzu Spor Elektronik Dolap çekmece kilidi
Gerekmez delik, piller çalışmak. Not işe değil de metal kapı.
Max destek 3 rfid kartlar veya tuşları. Yükleme Adımları: 1. kilidi yüklemek 2. piller doldurun 3. kilidi yüklemek yakalamak Basit, KOLAY, DIY, kapı üzerinde bir delik açmak gerekmez. Bu de yüklemek sağ açı (kapı ve yan) 1), bu mükemmel için ahşap kapı, kabine. 1). 2xAA 1.5 V kilit Pilleri doldurun, ve rfid kartlar ekleyebilirsiniz. (yönetme Kart: 1 pcs, Konuk Kartı: 10 pcs) Iki model, kendiniz değiştirebilirsiniz. Bir kullanım herhangi bir kart dolapları açmak için (bu kullanmak için mükemmel ev) Başka kullanın yönetme kartı veya iki konuk dolapları açmak için kartı (bu kullanmak için mükemmel at iş, gibi otel, masaj vb) 2). Kabine içinde de kilit düzeltmek. Kapatın. Ve kullanım KIMLIK kartı için dokunmatik kabine dışında, bu kilidi fiske olacak ve açık kapı. ( Not bu etiketi için sadece kullanılabilir Max.2.5cm kalın kapı, KIMLIK kartı için kullanılabilir Max.4.5cm kalın kapı ) Paket: Kırmızı Bronz ( Çift kapı için kullanmak ): Dolap kilidi * 1 RFID anahtar * 1 RFID kart * 1 Etiket * 1 Vida çantası * 1 Demir tablet * 1 Yeşil Bronz ( Tek kapı için kullanmak ): Dolap kilidi * 1 RFID anahtar * 1 RFID kart * 1 Etiket * 1 Vida çantası * 1 Siyah Altın: RFID anahtar * 1 Max destek 3 rfid kartlar veya tuşları.

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 15cm x 10cm x 5cm (5.91in x 3.94in x 1.97in)
Model Numarası GSCL01
Marka Adı Golden Security
Yön Doğru Çekme

Bir değerlendirme yazın

Pil Görünmez RFID Elektronik Kabine Soyunma Kapı Kilidi Dolap Kilidi Özel 125 KHZ EM RFID çekmece kilidi

Pil Görünmez RFID Elektronik Kabine Soyunma Kapı Kilidi Dolap Kilidi Özel 125 KHZ EM RFID çekmece kilidi

RFID Dijital Kilit Sauna Için Spa Yüzme Havuzu Spor Elektronik Dolap çekmece kilidi Gerekmez delik, piller çalışmak. Not işe değil de metal kapı. Max destek 3 rfid kartlar veya tuşları. Yükleme Adımları: 1. kilidi yüklemek 2. piller doldurun 3. kilidi yüklemek yakalamak Basit, KOLAY, DIY, kapı üzerinde bir

İlgili ürünler

Ürün, ürün karşılaştırmasına başarıyla eklendi!